Mermas tons of Masterbatch, Were Produced by Mermas Co.

Mermas Masterbatch Company

معلومات عنا
Latest Solutions, And
Decades Of Experience.

Mermas produces and develops a wide range of compounds for plastics industries and applications. Our products are designed to improve the performance and the productivity and more importantly to decreases the cost of the row materials. Mermas is always tries to create a new formulations to cover all the requirements from the customers through our highly experienced staff. Mermas compound are used in many plastics applications like: Blown film, Extrusion, Injection molding, Thermoforming.

Satış Ağımız

Satış Ekibimiz yurtiçindeki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimize üst düzey operasyonel ve teknik destek vermek için hazırdır. Bizimle iletişime geçiniz...

Mermas Masterbatch

موردينا

Dünya çapında faaliyet gösteren tedarikçilerden temin ettiği hammaddeler ve deneyimli ekibimiz ile rakiplerimizi hem yurt içinde hem de yurtdışında geride bırakmış ve yüksek bir başarı elde etmiş bulunmaktayız.

Innovation From The Ground To The Skies.

رسالة المدير

Mermas, kurulduğu tarihten bu yana, müşterilerinin aslında iş ortakları olduğuna, müşterileri güveni olmazsa tüm çabalarının anlamsız olacağına ve kuracağı güvenle birlikte müşterilerin, Mermas’ ın logosunu gördüğü anda başka ürüne yönelmeyeceğine inanmıştır.

Mermas, geleceği planlarken, uluslararası ürünlerle rekabet etmeyi, en önemli hedeflerinden biri haline getirmiştir. Ürün fiyatlarını, iç ve dış piyasadaki tüm müşterilere hitap edecek şekilde düzenlemek, önceliklerimizden biridir.

أكثر من +
رسالة المدير
انضم إلينا وكن جزءًا من فريقنا!

صحافة

ابق على اطلاع على التطورات في القطاع والاتجاهات الجديدة والصحافة والأخبار والإعلانات حول شركتنا.

Plast Avrasya Fuarı

Visit us at Plast Euroasia fair, Hall 5 / Booth 520A, http://www.plasteurasia.com

أكثر من

Yeni Web Sitemiz Yayında

Web sitemizi kullanıcılarımızın her girişte beklentilerini karşılaması, ürün ve hizmetlerimize daha kolay ve daha hızlı bir şekilde ulaşması için baştan sona ye...

أكثر من